Az oldalon elhelyezett űrlapok kitöltésével hozzájárul adatai kezeléséhez   Bővebb információ itt

Klímaszerelők álláslehetőség!

Cégünk, főként lakossági és ipari klímaberendezések, hőszivattyúk, légtechnikai rendszerek szerelésével, karbantartásával foglalkozik. Műszaki csapatunkba keresünk megbízható Klímaszerelő kollégát. Ha szeretnél egy fiatalos csapatban dolgozni, szeretsz hosszútávon gondolkodni szereted a kihívásokat a jó munkahelyi légkőrt akkor jelentkezz, nálunk megtalálod a számításaidat.

Átlagon felüli fizetési lehetőséggel és azonnali kezdéssel. Hosszú távra keressük új kollégánkat, nem csak a hűtési szezonra!

Munkakör:

Lakossági split, multi split klímaberendezések, hőszivattyúk, szellőző és légkezelő berendezések telepítése, szervizelése, karbantartása.

Elvárásaink:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat, klímaszerelés területén
  • B kategóriás jogosítvány
  • Becsületes, megbízható, magabiztos, önálló és precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem (végzettségtől, szakmai tapasztalattól függően, megegyezés szerint)
  • Szeptemberi bónusz
  • Év végi jutalom
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Fiatal, lendületes csapat, biztos háttér (20 éve működő cég)
  • Képzéseken való részvételi lehetőség
  • Nyitottak vagyunk, egyéni megbeszélés szerinti megállapodásokra
  • Felszerelt szerviz autó és felszerelés biztosítása
  • Munkaruha
  • Céges mobiltelefon biztosítás

Kérem fényképes önéletrajzzal és bér megjelölésével az alábbi e-mail címen adja be jelentkezését:

kerti.tamas@klimakereskedes.hu